شناسه : 72085
امروز سه شنبه 1400/01/24 - 09:21
نویسنده : mohammad rezaeian

جهان اروم اُیاز مصداق اقتصاد مقاومتی است

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور گفت: کارخانجات نساجی جهان اروم اُیاز مصداق کامل اقتصاد مقاومتی و تولید ملی و الگویی برای دیگر تولیدکنندگان داخلی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور،غلامرضا حسن‌پور در بازدید از کارخانجات نساجی جهان اروم ایاز اظهار کرد: در سالی که مقام معظم رهبری آن را "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدیی‌ها" نامگذاری کرده‌اند، کارخانجات نساجی جهان اروم اُیاز توانسته با تکیه بر نیروی جوان متخص به واحدی موفق تبدیل شود.

وی عنوان کرد: قریب به 80 درصد مواد اولیه مورد نیاز این واحد تولیدی در داخل کشور با کیفیت بسیار مطلوب تولید و علاوه بر تامین نیاز داخلی، سرمایه‌گذاری‌هایی برای صادرات و بازارهای هدف انجام شده است.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور بیان کرد: کارخانجات نساجی جهان اروم اُیاز به عنوان یکی از واحدهای تولیدی موفق در کشور با تکیه بر تکنولوژی پیشرفته و توان و ظرفیت نیروی کار ماهر به الگویی برای دیگر تولیدکنندگان داخلی تبدیل شده است.

حسن‌پور ادامه داد: با اجرای طرح توسعه این واحد تولیدی و به دنبال آن افزایش نیروی کار، این کارخانجات به مراتب سهم بیشتری را در تامین کالای مورد نیاز کشور و تقویت تولید داخلی ایفا خواهد کرد.

وی از کارخانجات نساجی جهان اروم اُیاز به عنوان مصداق کامل اقتصاد مقاومتی و تولید ملی یاد و تاکید کرد: آنچه مهم است اینکه تولید داخلی نه تنها در مضامین شعار سال بلکه همواره تقویت شده و  با برداشتن موانع پیش روی آن، کشور از واردات در حوزه‌های مختلف بی‌نیاز شود.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور افزود: از این‌رو و با هدف تقویت صنعت نساجی و پوشاک، رونق بخشیدن به صادرات و رفع موانع احتمالی در تامین مواد اولیه ارتباطات گسترده‌ای با مجلس، وزارتخانه‌ها و مجموعه بانک‌ها برقرار شده و با رصد و احصاء کاستی‌های احتمالی، به تریبونی برای بیان مشکلات تولیدکنندگان تبدیل می‌شویم.

حسن‌پور تصریح کرد: بر این اساس با حمایت، رونق بخشیدن و جهش تولید داخلی، کاهش هزینه‌ها و عرضه تولیدات کیفی و کالاهای اساسی مورد نیاز جامعه با قیمت‌های مناسب می‌توان نمود آن در معیشت و زندگی مردم مشاهده کرد.

وی از تولیدکنندگان داخلی به عنوان سربازان جنگ اقتصادی یاد کرد و که در شرایط تحریم‌ها و اعمال فشارهای اقتصادی سهمی بسیار تعیین‌کننده در کاهش واردات و خودکفایی کشور ایفا می‎‌کنند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.